top of page

Wydruki

Oprócz plików cyfrowych, od czasu do czasu będziemy wypuszczać serię wydruków naszych prac. Postaramy się by nikogo nie ominęła ta informacja.Wieści o nowych wydrukach naszych zdjęć będziemy przekazywać przez Instagram, Facebook, oraz tutaj - na blogu wemadeitok. Jeśli chodzi o dostępność prac - naszym głównym narzędziem do komunikowania się z Wami pozostanie Instagram.


Chcąc niejako uczcić rok fotografowania Pomorza z góry - skorzystaliśmy niedawno z usług fantastycznej internetowej drukarni fotograficznej - Artibo i możemy polecić ich usługi z czystym sumieniem (to nie jest post sponsorowany). Więc jeśli w Sklepie wemadeitok znajdziecie zdjęcie, które chcielibyście, by zawisło w Waszym mieszkaniu, lub uważacie, że nadaje się idealnie w prezencie dla kogoś Bliskiego - możecie zakupić jego wersję cyfrową (którą później będziecie mogli wykorzystać wiele razy) i skorzystać z usług drukarni Artibo. Oczywiście, jest wiele innych, świetnych drukarni - ale te mamy akurat przetestowaną w różnych projektach.


Inne drukarnie, z których usług również byliśmy zadowoleni, to Studio Gamut, Studio 906 i Cyfra7 - one jednak nie mają tak intuicyjnego interfejsu i proces składania zamówień jest nieco wydłużony i nieco bardziej tradycyjny. Chcę żeby było jasne - pomożemy Wam przygotować plik do druku - nawet jeśli będziecie chcieli skorzystać z innej drukarni. Jeśli natomiast wolicie gotowy produkt - zaglądajcie na naszego Instagrama, tam najszybciej będą pojawiały się informacje o nowościach. Zapraszamy Was również do składania bardziej spersonalizowanych zamówień poprzez formularz kontaktowy lub mailowo.


A jeśli nadal poszukujecie pomysłu na prezent - polecamy się ✨
Comments


bottom of page